Nieuw XXL Wijnboom
Beste houtfanaat,
Nieuw: De XXL Wijnboom. Exclusive Woods lanceert deze week een nieuw product, de XXL Wijnboom™. Dit is de vertrouwde Wijnboom™ die u al kent, maar dan in een megaformaat: 35x35x100 cm. De XXL Wijnboom™ heeft een maximale opslagcapaciteit van 72! flessen en kan ook weer in elke gewenste kleur worden geleverd.
XXL Wijnboom
Een Wijnboom™ is een uniek geschenk dat tot in lengte van dagen blijft bestaan. Maak uw Wijnboom™ persoonlijk met een 3D gegraveerd logo, spreuk, datum of zelfs een foto. De massief eiken Wijnboom™ is een ideaal cadeau voor een bruiloft, diploma of andere mijlpaal in iemands leven, maar u mag hem natuurlijk ook gewoon zelf houden. Heeft u een hotel, B&B of restaurant? Dan is een gepersonaliseerde Wijnboom een unieke eyecatcher voor uw zaak. Bekijk ook eens onze website voor meer foto’s en referenties van onze klanten:

Als u vragen heeft of iets wilt bestellen kunt u contact met ons opnemen via mail of telefoon:
info@boomstamtafel.nl +31(0)614172069 Met vriendelijke groet, Cris Caanen Exclusive Woods / Boomstamtafel.nlLabels:wijnboom, xxl wijnboom